Svetainėje gausu ir apie kita nekilnojamasis turtas transportas butai namai parduodamos naujos statybos krovinio pervežimas sodai.

tepalai ir ratų balansavimas tepalų keitimas greitai.

Kiekvienas krovinys yra svarbus ir jo ekspedijavimas krovinių pervežimas net jei ir transporto paieška yra sunki. Logistikai ir ekspedijavimui reikalingi irankiai.

Labai svarbus dalykas yra butai, pateikiame nuoroda butu nuoma, nes kiekvino buto nuomos kainos yra skirtingos.

English version
 
 
 Pradžia
 Apie mus
 Paslaugos
 Aktuali informacija
 Klauskite mūsų
 Kontaktai
 Partneriai

 NT pasiūlymai
    Butai
    Namai
    Sklypai ir sodybos
    Komercinės ir kitos
    paskirties patalpos
 Ieškomas NT
    Butai
    Namai
    Sklypai ir sodybos
    Komercinės ir kitos
    paskirties patalpos

 

 

 

Apie mus

      OPTA REM yra Lietuvos įmonė įsteigta siekiant patenkinti didėjantį kvalifikuotų nekilnojamojo turto ir teisinių konsultacijų poreikį Lietuvoje.

     Mes atliekame nekilnojamojo turto paiešką, specializuotai teikiame profesionalias atstovavimo sandoriuose paslaugas ir teisines konsultacijas. Padedame mūsų klientams surinkti išsamią ir objektyvią informaciją apie nekilnojamojo turto rinką išimtinai atstovaudami juos nekilnojamojo turto paieškos proceso metu ir jam pasibaigus.

     Mūsų specialistų komandoje dirba patyrę kvalifikuoti nekilnojamojo turto ekspertai ir teisininkai konsultuojantys nekilnojamojo turto įsigijimo, nuomos, ar keitimo, statybų teisės, privatizavimo, komercinės teisės, bei kitais susijusiais klausimais.

     Mes galime operatyviai gauti reikiamą informaciją apie nekilnojamojo turto teisinį statusą, savininkų įsipareigojimus, susijusius su turto valdymu, nekilnojamojo turto areštais, bei kitais turto savininko suvaržymais.

     Mes siekiame teikti mūsų klientams nekilnojamojo turto paieškos paslaugas ir profesionalias konsultacijas praktiniais ar komerciniais klausimais. OPTA REM nuolatos stebi bei analizuoja nekilnojamojo turto rinką, siekdama tobulinti teikiamas paslaugas Lietuvos ir užsienio klientams.

 

Siūlykite savo NT

Ieškomo NT anketa

...


© UAB "OPTAREMA" 2005